Recenzja Dell Inspiron 15 5558

Dell Inspiron 15 5558

Nieoceniona jest wartość marketingu szeptanego, zwłaszcza w Internecie. Stojąc przed wyborem kupna konkretnego produktu, najpierw przeczytamy jego dane techniczne i zapewnienia producenta, następnie opinie klientów, a dopiero później wplatamy w to indywidualne odczucie i albo podejmujemy decyzję o kupnie, albo o szukaniu dalej.

Laptop Dell Inspiron 15 5558 ma w Internecie bardzo dobre opinie. Zdobył 4,5 na 5 gwiazdek, co jest dobrą notą. Czy warto wobec tego, zdecydować się na to urządzenie? Czy będzie dobrze służył?

Co o urządzeniu mówi producent i jakie są dane techniczne laptopa?

Producent zachwala produkt: ‘’ Wyraź swoją osobowość dzięki eleganckiemu notebookowi Inspiron 15. Uniwersalny notebook o grubości poniżej 1 cala robi doskonałe wrażenie dzięki atrakcyjnej konstrukcji i opcjom kolorów. Wrzuć komputer do torby i ruszaj przed siebie. Dostępność opcji kolorów zależy od regionu.’’ Nie bez powodu mówi się, że ludzie patrzą na wygląd. Fraza ta, odnosi się nie tylko do ludzi, ale także do urządzeń. Konsumenci częściej będą rozglądać się za dobrze wyglądającym sprzętem, którego wygląd idzie w parze z funkcjonalnością.

Tak jest w przypadku laptopa Dell Inspirion 15 5558. Producent o wydajności mówi w następujący sposób: ‘’Ogromna moc: szybsze działanie stron internetowych, gier i aplikacji dzięki procesorom Intel® Core™ nawet piątej generacji, najwyższa wydajność i olśniewające efekty graficzne. Karta graficzna: ułatwia intensywną edycję zdjęć lub filmów bez obniżania wydajności komputera. Duża pamięć masowa: wybierz dysk twardy o dużej ilości miejsca na zdjęcia, pliki, muzykę itp. Dłuższa praca bez ładowania: pracuj bez obaw. Doskonała żywotność baterii pozwala na dłuższą pracę bez podłączania komputera do prądu. Bezproblemowa wydajność: powiększanie i wskazywanie elementów oraz szybkie przewijanie obrazu dzięki touchpad o dużej precyzji. Duży zasięg sieci Wi-Fi: wybierz najnowszą technologię 802.11ac, aby korzystać z szybkiej sieci Wi-Fi o większym zasięgu, która zmniejsza buforowanie i umożliwia przeglądanie Internetu, słuchanie transmisji strumieniowych lub rozmów głosowych w dowolnym miejscu swojego domu.

Wydajne wprowadzanie danych: szybkie obliczenia lub przeglądanie arkuszy kalkulacyjnych i dokumentów dzięki 10-klawiszowej klawiaturze numerycznej.’’ Wszystkie te zapewnienia zachęcają nas do zakupu z tego względu, że konsumenci potwierdzają wydajność i funkcjonalność laptopa.

Co o urządzeniu mówią konsumenci?

Przede wszystkim chwalona jest jakość matrycy i głośność pracy laptopa. Hałas nie jest pożądany podczas pracy, zarówno dla nas, jak i dla otoczenia. Z laptopem Dell Inspirion 15 5558 nie będziemy musieli zmierzyć się z tego typu problemem. Laptop kosztuje dwa i pół tysiąca, więc za tą cenę otrzymujemy szereg udogodnień. Według konsumentów, na pochwałę zasługuje także bateria, która trzyma bardzo długo.

Ciekawym dodatkiem jest też wbudowane funkcje rozrywki, dzięki którym możemy oglądać filmy DVD, nagrywać dyski CD, a także instalować oprogramowanie. Wszystko to, dzięki wewnętrznemu napędowi optycznemu. Konsumenci doceniają także szybkie wprowadzanie danych. Praca na komputerze Dell Inspirion 15 5558 jest bardzo przyjemna i wygodna, przez komfortową klawiaturę, a dzięki klawiaturze numerycznej z dziesięcioma klawiszami, bez problemu obsłużymy różnego rodzaju dokumenty, arkusze kalkulacyjne. Wszystkie te udogodnienia, ulepszenia, przemawiają na korzyść nowoczesnego laptopa, który każdy chciałby mieć w posiadaniu, ze względu na funkcjonalność.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw wiadomość

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>