Recenzja Lenovo Z51-70

Lenovo Z51-70

Laptop Lenovo Z51-70 jest urządzeniem, o którym nie sposób wypowiedzieć się jednoznacznie. Niektórzy konsumenci chwalą produkt, inni zaś ryzykują opinie, że zakup ten był pomyłką, czymś bezsensownym i drugi raz nie zdecydowali by się na to urządzenie. Mimo wszystko warto zastanowić się nad zakupem, ponieważ laptop ma wiele zalet.

Decyzja o zakupie powinna być podjęta świadomie i przede wszystkim indywidualnie, ponieważ dla niektórych poszczególne niedociągnięcia mogą nie mieć najmniejszego znaczenia. Najważniejsze jest to, do czego będziemy używać laptopa. Przyjrzyjmy się jednak opiniom o urządzeniu – mają one chyba największy wpływ na decyzję kupującego.

Co na temat urządzenia mówi producent, oraz jakie są dane techniczne laptopa Lenovo Z51-70?

Matryca laptopa Lenovo Z51-70 jest podświetlana, przekątna wynosi 15.6 cali, co przedkłada się na rozdzielczość monitora: 1920×1080 pikseli. Dla większości użytkowników taka wielkość monitora jest jak najbardziej odpowiednia. Co z dyskiem twardym i kartą graficzną? Działają bez zarzutu, dysk to Samsung PM871 MZYLN256HCHP, 256 GB, zaś karta graficzna ‘’ AMD Radeon R9 M375 – 2048 MB, rdzeń: 1015 MHz, pamięć: 2200 MHz, DDR3, 14.502.1002.1003, AMD Enduro’’.  Co producent mówi na temat urządzenia? Sprawdźmy! ‘’Procesory Intel Core i5 piątej generacji zapewniają komfort obsługi codziennych zadań, oferują dłuższy czas pracy baterii oraz wbudowane funkcje zabezpieczeń.

Inteligentna wielozadaniowość obsługiwana przez technologię Intel Hyper-Threading umożliwia płynne przechodzenie między aplikacjami. Komfort oglądania ulubionych filmów HD w doskonałej jakości, wyświetlania i obróbki nawet najdrobniejszych szczegółów zdjęć oraz płynnej obsługi popularnych gier. Komfort pracy bez podłączania ładowarki dzięki znacznemu wydłużeniu czasu pracy baterii. Procesory Intel Core piątej generacji gwarantują, że wszystko staje się możliwe.Laptop został wyposażony w układ graficzny AMD Radeon. Jest on w pełni zgodny z najnowszym DirectX 11 oraz Shader Model 5.0, dzięki czemu nigdy nie przeoczysz żadnego graficznego detalu podczas rozgrywki!

Od teraz możesz cieszyć się multimediami oraz oglądać materiały wideo w pełnej rozdzielczości Full HD (1080p).’’ Zatem Lenovo Z51-70 z pewnością znajdzie niejednego zwolennika. Bardziej wymagających użytkowników laptop może jednak rozczarować – zwłaszcza jego obudowa. Wydaje się ona niezbyt stabilna, nie wykonana solidnie. Jednak, gdy obchodzi się z urządzeniem ostrożnie – na pewno nie stanie mu się krzywda.

Jakie zdanie na temat urządzenia mają konsumenci? Co chwalą, co uważają za element do poprawki?

Marketing szeptany ma ogromny wpływ na to, jak sprzedaje się dany produkt. Przeciętny użytkownik Internetu kieruje się opiniami innych, zanim dokona decyzji o zakupie jakiegoś produktu. Opinie na temat Lenovo Z51-70 zdecydowanie przekonałyby ów potencjalnego konsumenta do zakupu. Zależy jednak, czego dany użytkownik będzie oczekiwał od laptopa.

Nie można jednak zarzucić temu konkretnemu urządzeniu na przykład słabej baterii – gdyż dobrej jakości bateria jest najmocniejszym ogniwem tej pozycji. Konsumenci zaryzykowali nawet stwierdzenie, że Lenovo Z51-70 to najlepszy laptop w tej kategorii cenowej. Na pewno można kupić zdecydowanie tańsze laptopy – ale czy lepsze, bardziej funkcjonalne?

To jest już kwestia dyskusyjna. Na pochwałę zasługuje też jakość dźwięku laptopa. Producent zapewnia, że za pomocą Lenovo Z51-70 czekają nas godne uwagi przeżycia: ‘’Doświadcz dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu dzięki funkcjonalności Dolby® Home Theater®. Delektuj się mocą i jakością odbioru kinowego – za pomocą swojego laptopa.’’ Konsumenci potwierdzają to zapewnienie zgadzając się, że dźwięk jest naprawdę na najwyższym poziomie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw wiadomość

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>