Kategoria Recenzje

Recenzja laptopa Lenovo IdeaPad 300

Jest to stosunkowo tani laptop, który nawiązuje do linii Ultrabook, choć fizycznie nim nie jest. Został on stworzony przede wszystkim z myślą o mniej wymagających użytkownikach, którzy za wiele nie oczekują od swojego komputera.

Czytaj więcej

Recenzja Lenovo Z51-70

Lenovo Z51-70

Laptop Lenovo Z51-70 jest urządzeniem, o którym nie sposób wypowiedzieć się jednoznacznie. Niektórzy konsumenci chwalą produkt, inni zaś ryzykują opinie, że zakup ten był pomyłką, czymś bezsensownym i drugi raz nie zdecydowali by się na to urządzenie. Mimo wszystko warto zastanowić się nad zakupem, ponieważ laptop ma wiele zalet.

Czytaj więcej

Recenzja Dell XPS M1330

Dell XPS M1330

Laptop Dell XPS M1330 to urządzenie, na którego temat opinie są podzielone. Słusznym stwierdzeniem jest, iż ten laptop nie jest dla każdego, ale ów teza dotyczy każdego urządzenia elektronicznego. Ma to związek z tym, że każdemu użytkownikowi komputera podoba się co innego, jak również co innego ma fundamentalne znaczenie.

Czytaj więcej

Recenzja Dell Latitude E6510

Dell Latitude E6510

Dell Latitude E6510 nie należy do najtańszych laptopów na rynku, jednakże jego funkcjonalność mówi sama za siebie – za to urządzenie warto zapłacić. Cena waha się od około 2500 zł do 3000zł. Jeśli chcemy mieć dobry, solidny i wydajny sprzęt, dodatkowo o korzystnym wyglądzie – musimy liczyć się z tym, że nasza kieszeń poczuje ten zakup.

Czytaj więcej

Recenzja Dell Inspiron 15 5558

Dell Inspiron 15 5558

Nieoceniona jest wartość marketingu szeptanego, zwłaszcza w Internecie. Stojąc przed wyborem kupna konkretnego produktu, najpierw przeczytamy jego dane techniczne i zapewnienia producenta, następnie opinie klientów, a dopiero później wplatamy w to indywidualne odczucie i albo podejmujemy decyzję o kupnie, albo o szukaniu dalej.

Czytaj więcej

Recenzja Toshiba AC100

Toshiba AC100

Toshiba AC100 nie jest klasycznym notebookiem. Jest to bowiem połączenie funkcjonalności notebooka i wygody smartphona. Mamy więc do czynienia z nowoczesnym notebookiem. Urządzenia tego typu stopniowo zyskują coraz większą popularność. Czy słusznie?

Czytaj więcej

Recenzja Toshiba Satellite P750-10Q

Toshiba Satellite P750-10Q

Laptop Toshiba Satellite P750-10Q znajduje się w sprzedaży od siedmiu miesięcy, lecz już teraz zdołał zjednać sobie wielu zwolenników. Klienci pozostawili bowiem tę pozycję z oceną 4,5/5 gwiazdek, co przemawia samo za siebie.

Czytaj więcej

Recenzja Toshiba Satellite L50-B

Toshiba Satellite L50-B

Toshiba Satellite L50-B to laptop stosunkowo nowy – w ofercie znalazł się bowiem dopiero pod koniec zeszłego roku, 2015. Można go kupić za niewielkie pieniądze, cena waha się bowiem w granicach 1750 zł, do 2500 zł.

Czytaj więcej

Recenzja Lenovo Ideapad Y550

Lenovo Ideapad Y550

Wybór laptopa jest niezwykle istotny, zwłaszcza, jeśli kupujemy go w konkretnym celu – chcemy testować najnowsze gry, pracować na komputerze, zabierać komputer w teren i tak dalej. Szukając konkretnego sprzętu, najczęściej czytamy opinie w Internecie i tym się sugerujemy.

Czytaj więcej